Przejdź do treści

Dystrybucja i instalacja stacji ładowania!

Stacja ładowania samochodu elektrycznego Power EV

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem systemów inteligentnego ładowania samochodów elektrycznych, polskiego producenta EV. Ponad 20-letnie doświadczenie zespołu inżynierów z Power EV w branży elektronicznej, pozwoliło na stworzenie bezpiecznych, niezawodnych i przyjaznych w obsłudze stacji ładowania. Proponujemy produkty tylko sprawdzonych, europejskich producentów, spełniające warunki najbardziej wymagających odbiorców.

Projekty i sprzedaż stacji ładowania.

Projekty i sprzedaż

Nasz zespół fachowców przeprowadza niezbędne analizy oraz sprawdza możliwości techniczne w miejscach przyszłego montażu. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, jesteśmy w stanie zaprojektować i zaoferować najlepsze rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Montaż i dokumentacja stacji ładowania.

Montaż i dokumentacja

Przeprowadzamy montaż stacji ładowania zgodnie z przygotowanymi wcześniej projektami i wymaganą dokumentacją. Po zakończonej instalacji wykonujemy wszystkie niezbędne testy i pomiary. Dokumentacja potwierdzająca montaż jest składana do odpowiednich urzędów.

Infrastruktura parkingowa dla stacji ładowania.

Infrastruktura parkingowa

Zapewniamy kompletną infrastrukturę parkingową. Wykonujemy oznakowanie pionowe i poziome miejsc ładowania. Montujemy progi i słupki ograniczające oraz blokady elektronicznie sterowane zabezpieczające miejsca parkingowe. Instalujemy monitoring.

Oprogramowanie i aplikacje dla stacji ładowania.

Oprogramowanie i aplikacje

Do oferowanych przez nas stacji ładowania zapewniamy oprogramowanie do sterowania i zarządzania procesami ładowania. W panelu sterowania, administrator w łatwy sposób może zarządzać dowolną ilością stacji ładowania, także różnych producentów. Dla użytkowników posiadamy łatwe w obsłudze aplikacje.

Dozór techniczny i serwis stacji ładowania.

Dozór techniczny i serwis

W czasie eksploatacji prowadzimy nadzór techniczny i wykonujemy okresowe przeglądy techniczne. Oferujemy także serwis abonamentowy, który obejmuję naszą opiekę nad stacją aby była czysta, sprawna od strony mechanicznej.

Dotacje i finansowanie stacji ładowania.

Dotacje i finansowanie

Proponujemy różne formy finansowania m.in. usługę abonamentu, która pozwala uniknąć wysokiej, jednorazowej opłaty za sprzęt, jego konfigurację i montaż. Pomagamy także w uzyskaniu dotacji na zakup i montaż stacji ładowania.

nasze priorytety

Bezpieczeństwo ładowania.

bezpieczeństwo

Jakość i niezawodność stacji ładowania.

jakość i niezawodność

​łatwość obsługi stacji ładowania.

​łatwość obsługi

Zadowolenie klienta ze stacji ładowania.

zadowolenie klienta